- Administracinė paslauga, - Viešoji paslauga

Leidimo ekshumuoti ir perkelti žmogaus palaikus išdavimas

Administracinė paslauga
   Kodas: PAS4123
Lietuvos paslaugų katalogas

Aprašymas

Atvykus į seniūniją ir pateikus rašytinį prašymą, išduodamas sutikimas asmeniui, pageidaujančiam ekshumuoti/ perkelti žmogaus palaikus iš seniūnijos prižiūrimų kapinių į kitą vietovę arba iš vienos kapavietės į kitą.

Paslaugos teikimo trukmė: 20 d. d.

Reikalingi dokumentai

Pareiškėjo asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas. Medicininis mirties liudijimas ar kitas dokumentas, liudijantis mirties faktą, kremacijos dokumentai (kai mirusio palaikai kremuoti) . Pareiškėjo giminystės ryšį su palaidotu žmogumi patvirtinantys dokumentai. Artimųjų giminaičių, sutuoktinio (-ės) rašytinis sutikimas perlaidoti žmogaus palaikus. Kapavietės prižiūrėtojo rašytinis sutikimas dėl perlaidojimo. Leidimas ekshumuoti žmogaus palaikus, nustatyta tvarka išduotas Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (kai ekshumuojami žmogaus palaikai, nepraėjus kapo ramybės laikotarpiui) arba prokuroro nurodymas.

Pastabos

Neelektroninės paslaugos teikimo proceso aprašymas:

Paslaugos gavėjas užpildo ir pateikia prašymo formą. Paslaugos vykdytojas išnagrinėja prašymą, bei pateiktus dokumentus ir priima atitinkamą sprendimą: išduodamas sutikimą leisi ekshumuoti palaikus arba neišduodamas. Paslaugos gavėjas apie priimtą sprendimą informuojamas prašyme nurodytu būdu.

Šakių rajono savivaldybės administracija
El. p. [email protected]
Tel. nr. 8 (345) 60750
© Visos teisės saugomos 2019

Turite pasiūlymų ar pastabų? Rašykite [email protected]